Складні умови навколишньої середи вимагають потужної техніки. Найчастіше саме такі умови складаються при виконанні військових місій. Оптоволокно являє собою технологію, яка допомагає налагодити зв'язок із дронами на великій відстані. Складні умови не стануть на заваді для стійкого сигналу.
Чим відрізняється оптоволокно на 15 км
Є ряд ключових параметрів, що виділяють це обладнання серед інших. 15-кілометрове телекомунікаційне приладдя для зв’язку дає більше можливостей військовим. Основними критеріями, що можна виділити, є:
довжина 15 км, яка дозволяє розширити радіус дії сигналу;
радіус дії дорівнює його довжині, що доволі прийнятно для продуктивного виконання поставлених задач;
стійкість та витривалість конструкції, що дозволяє працювати в складних навколишніх умовах та за будь-якої погоди;
функціональність виробу, адже дріт намотаний на котушку, завдяки чому не виникає перешкод у пересуванні, та дрон вільно переміщується за вказаним маршрутом.
Краще за все вибирати дріт у перевірених постачальників, щоб не зіштовхнутися з підробками та непродуктивною роботою приладу.
Оптоволокно вважається більш надійним, ніж кручена пара. Відмінність полягає в тому, що засіб зв'язку стійкіший до зовнішніх перешкод. Причина в особливості сигналу, якщо кручена пара подає електричні, то оптоволокно дає світові сигнали, що робить його стійким до будь-яких впливів зовнішнього середовища.
Переваги більшої дальності
Телекомунікаційна технологія для якісного зв'язку з дроном варта уваги. Перед тим, як купити засіб для комфортного використання безпілотного літального апарату, слід вивчити перелік переваг, щоб точно впевнитися у продуктивності виробу.
Захист. Завдяки правильній конструкції та схемі виготовлення приладдя стає надійною перепоною для радіоелектронної боротьби (РЕБ). Тому глушіння або виявлення місцеперебування дрона ворожими приладами виключено.
Непомітність. Електромагнітне поле відсутнє в оптоволокна, оскільки воно подає світові сигнали. Саме тому телекомунікаційний пристрій для зв'язку з дроном є непомітним для сторонніх детекторів уловлювання безпілотних літальних апаратів.
Чіткість зображення. Завдяки оптоволокну 15 км користувач отримує якісні, чіткі та деталізовані зображення, які дозволяють високоякісно виконати бойові та інші задачі. Навіть коли відстань максимально дальня, впливу на фото й відео не буде.
Універсальність. Котушка з оптоволокном 15 кілометрів підійде для різних приладів. Тому використовувати приладдя цілком можливо з дронами різних моделей навіть в найбільш несприятливих умовах та в місцях електромагнітних перепон.
Це вагомі позитивні сторони приладу, які вказують на резонність вибору.
Потенційні обмеження при довгих з'єднаннях
Щоб використання було максимально результативним, слід знати як позитивні, так і негативні сторони. Це допоможе уникнути незручностей. Одним з обмежень є те, що на шляху до заданої точки оптоволокно може зазнати пошкодження, що суттєво вплине на якість сигналу. Не дивлячись на велику кількість переваг, оптоволокно чуттєве до фізичних пошкоджень, вологи. Тому потрібно обережно ставитися до телекомунікаційної техніки, щоб термін служби був максимальним.
Повітряний блок оптоволокна: як купити та встановити
Купити оптоволокно 15 км варто у перевірених постачальників. Перед придбанням слід перевірити цілісність волокна, якість контейнера та рухливість котушки.
Коли телекомунікаційна техніка для зв'язку з дроном придбана, необхідно звернути увагу на правильне під’єднання. Порядок з'єднання оптоволокна з дроном має бути таким:
приєднання до живлення;
польотний контролер потрібно під’єднати до заземлення;
також оптоволокно необхідно з'єднати з виходом, що передає відеосигнал;
потім треба доєднати телекомунікаційне волокно до пульта управління для зв'язку та подачі команд.
Перед запуском обов'язково перевірити правильність приєднання всіх елементів. Користування дроном, який під’єднаний до оптоволокна, допоможе максимально результативно виконувати військові задачі.
Джерело: https://angar7.com/povitrianyi-blok-optovolokna-na-15-km.